Emilia Łosiewicz

    Od zawsze towarzyszył jej ruch, trenowała siatkówkę, pływanie, ale odnalazła swoją prawdziwą  pasję w tańcu. Zaczynała od tańca nowoczesnego, później odkryła najbardziej kobiecy taniec - taniec brzucha, który  zdominował całe jej życie. Emilka każdą swoją wolną chwilę poświęca tańcu, sama żartuje, że tanecznym krokiem idzie przez życie.

Szkoliła swoje umiejętności taneczne i choreograficzne u najlepszych instruktorów z całego świata m.in. u Ehaba Atii, Beaty i Horacio Cifuentes (Tanzakademie Cifuentes Berlin), Zazy Hassan’a, Orit Maftsir. Odkrywała różne odmiany tańca w czasie podróży do Tunezji i Turcji. Jej pasją jest poznawanie kultury orientu.

Cały czas poszerza swoje umiejętności u najlepszych instruktorek w Polsce: Donya Rashida, Jasmin Mazloum, Saida. Miłością do tańca orientalnego „zaraziła” ją tancerka Diana Yousseif. Ma na swoim koncie występy sceniczne na różnych imprezach plenerowych i w klubach, restauracjach m.in.  Opium, Amnesia, Ground Zero, na stałe współpracuje z warszawskim klubem orientalnym Altanur.

W ciepłej i sympatycznej atmosferze prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne dla dorosłych jak również zajęcia rytmiczno-taneczne dla dzieci i młodzieży. Najważniejsze dla niej jest to, aby na zajęciach przekazać uczestniczkom pozytywną energię, uśmiech i żeby nauka stała się przede wszystkim świetną zabawą. Zdradza receptę na to jak dobrze poczuć się we własnym ciele, odkryć swoje możliwości, jak improwizować i bawić się tańcem.

Emilia Łosiewicz, Łosiewicz Emilia, Emilka Łosiewicz, taniec brzucha, Taniec Brzucha, tancerka tańca brzucha, Łosiewicz Emilka