< INDEX

< informacja o formie płatności >

Opłatę należy uiścić przed pierwszymi zajęciami przelewem na konto wedle instrukcji podanej w odpowiedzi na zgłoszenie ( proszę o zabranie dowodu wpłaty na trening ) lub gotówką przed zajęciami. Przypominamy, że jednorazowy udział w lekcji to koszt 50pln z możliwością dopłaty do końca bieżącego miesiąca bezpośrednio po danej lekcji. Płatność za zajęcia miesięczne zawsze dotyczy miesiąca bieżącego. Wpłaty za miesiąc bieżący nie przechodzą na kolejny miesiąc. Informacje o kwotach za określone kursy znajdą państwo na stronach im dedykowanych. Prosimy pamiętać, że dokonując wpłaty akceptują Państwo nasz regulamin zajęć. Wystawiamy faktury VAT 23% Aby wystawić fakturę należy podać numer nip przy realizacji płatności drogą mailową lub ustną przed jej wykonaniem.

<<< Na zajęcia nie wpuszczamy bez poprzedzającej opłaty >>>

 

HONORUJEMY KARTY MEDICOVER SPORT :)

Osoby, które korzystają z Medicover obowiązuje miesięczna dopłata do zajęć uzależniona od ilości lekcji oraz rodzaju kursu.

Standardowa dopłata do zajęć to 15pln za lekcję. Płatność dopłaty pobierana jest z góry za miesiąc kalendarzowy.

Zapisując się na zajęcia należy w formularzu zgłoszeniowym podać informację, że chcą Państwo korzystać z tego systemu partnerskiego.

Prosimy pamiętać, że mamy limit miejsc dla osób korzystających z programów partnerskich. Decyduje kolejność zgłoszeń

 

NASZE KONTO

 

DANCE4FUN

mBank  83 1140 2004 0000 3602 3780 0477

 

W tytule przelewu >

DANCE4FUN / miesiąc / Imię i nazwisko osoby uczestniczącej w zajęciach / rodzaj zajęć

np. DANCE4FUN / wrzesień / Jan Kowalski / taniec towarzyski

np. DANCE4FUN  / wrzesień /Jan Kowalski / grupa A

lub

 ( w przypadku jednorazowego treningu )

DANCE4FUN / imię i nazwisko / data / rodzaj zajęć  

np. DANCE4FUN / Jan Kowalski / 8 września / kurs fusion dance   

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pytania i informacje

Wszelkie pytania prosimy wysyłać poprzez formularz lub e-mail podając imię i nazwisko oraz numer telefonu kom.

Odpowiedź zostanie wysłana na konto e-mail, z którego otrzymaliśmy zapytanie lub e-mail wskazany w zapytaniu.

lub telefonicznie 602 799 722 w godzinach 14:00 - 22:00

 

 

 

 

  

 taniec,kursy,kursy tańca,kursy tanca,kursy tańca warszawa,taniec nowoczesny,taniec warszawa,szkoła tańca,szkoły tańca,szkoly tanca,nauka tańca,nauka tanca,nauka tańca w warszawie,lekcje tańca,taniec towarzyski,szkolenia taneczne,szkolenie taneczne,dance studio,warsztaty taneczne,sport,Sport,szkoła tańca dance4fun,dance4fun,dance 4 fun,DANCE4FUN,fit fun,fit&fun,fitfun,formacja Dance4fun,grupa taneczna dance4fun,Targówek,Bródno,dzieci,młodzież,dorośli,funky,balet,hip-hop,hip hop,hiphop,jazz,modern,funky-jazz,freestyle,disco,show dance,showdance,show,Agnieszka Brańska,Adam Gałązka,Patryk Gładyś,Tomek Pałasz,Radek Izdebski,Radek Izdebski,radekizdebski,radek izdebski,Iwona Runowska,Michał Piróg,Piotr Nawrocki,RADETZKY,Radetzky,radetzky,Teatr Muzyczny Roma,musical taniec wampirów,grease,Metro,METRO,metro,Grease,GREASE,Opentaniec,open taniec,opentaniec,