< WSTECZ

PREZENT / VOUCHER - karnet na nasze zajęcia

PREZENT / VOUCHER Jest u nas możliwość wykupienia karnetu na zajęcia w formie prezentu. Może to być konkretny kurs lub też jedną bądź kilka lekcji na różne zajęcia. Jest możliwość wykupienia lekcji w grupie lub lekcji indywidualnej z instruktorem. Jest możliwość udziału w zajęciach, które są wykupione bez okazywania tego karnetu. Jest możliwość udziału w konkretnych zajęciach lub jeżeli obdarowana osoba wolałaby wybrać inne zajęcia do zmiany grupy bądź też rodzaju lekcji i instruktora w przypadku lekcji indywidualnych.

Możliwość wysłania karnetu drogą elektroniczną na wskazany adres lub pocztą bądź kurierem już wydrukowanego karnetu. Przesyłamy również na Państwa życzenie karnet z wpisaną dedykacją oraz imieniem i nazwiskiem osoby obdarowanej. Można uzgodnić co chcieliby Państwo by znalazo się na takim karnecie.

Możliwość stworzenia idnywidualnego projektu przez grafika oraz wydrukowanie i wysłanie go przez nas pocztą elektroniczną lub tradycyjną bądź kurierem.

Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i chętnie je zrealizujemy :)

OFERTA & CENNIK

Wystawiamy faktury VAT 23 %

Koszt karnetu na 4 lekcje w konkretnej grupie lub na kursie to 120pln

Koszt karnetu na dowolne 4 zajęcia ( każda lekcja to może być innay rodzaj tańca w zależności od aktualnej oferty klubu i grafiku ) to 160pln

Koszt karnetu 3 zajęć to 100pln

Koszt karnetu 2 zajęć to 80pln

Koszt karnetu na jedną lekcję w grupie 50pln

Koszt jednej lekcji indywidualnej to koszt 200pln

( czas trwania zajęć w zależności od rodzaju zajęć i grupy 45 - 60 - 75 minut )

Dla komfortu autorów prezentu nie wpisujemy kwoty na karnecie a tylko opcję.

Można również na życzenie wykupić voucher na określoną kwotę do wykorzystania. Na wysłanym przez nas voucherze będzie wtedy naniesiona kwota do wykorzystania wedle powyższego cennik z terminem ważności.

Bezpłatnie otrzymują Państwo od nas na życzenie przygotowany przez nas standardowy karnet z dedykacją oraz danymi kursanta do wydrukowania w domu.

Koszt przygotowania indywidualnego projektu graficznego oraz wysyłkę kurierem lub pocztą ustalany z płatnikiem indywidualnie w zależności od projektu i adresu wysyłki.

Karnet ważny przez 3 miesiące od daty wykupienia ( w przypadku zajęć grupowych prosimy pamiętać, że zajęcia trwają u nas do 15 czerwca każdego roku. W okresie wakacyjnym możliwe są jednak lekcje indywidualne )

Bonus dodatkowy to nielimitowana możliwość bezpłatnego trenowania w naszej szkole poza godzinami lekcji na naszej sali treningowej by lepiej się przygotować w wolnej chwili do kolejnej lekcji lub już samej Państwa prezentacji. Sprzęt marki Marshall z technologią Bluetooth. Klimatycznie oświetlona sala. Można więc wytańczyć się na maxa :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystkie zainteresowane osoby zainteresowane wykupieniem takiego karnetu są proszone o wysłanie formularza uzupełniając dokładnie dane

Wysłanie formularza nie jest zobowiązujące. Wysyłamy Państwu dane do przelewu. Jeżeli nie zdecydują się Państwo lub nie opłacicie karnetu w terminie to rezerwacja przepada ale nie jest to zobowiązaniem do płatności.

Wyślemy Państwu informację zwrotną w ciągu 24h. Gdyby potrzebowali Państwo pilnie kontaktu z nami prosimy o kontakt telefoniczny. Prosimy sprawdzić poprawność wpisanego adresu e-mail oraz oraz telefonu kom. W formularzu w rubryce"uwagi" prosimy wpisać jakie jest Państwa doświadczenie związane z tańcem.

Zatańcz z nami! ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WAŻNE

Wypełniając formularz prosimy wpisać w jego rubryki imię i nazwisko uczestnika zajęć oraz adres mailowy i telefon komórkowy. W uwagach prosimy wpisać dane teleadresowe osoby, która płaci za prezent oraz wpisać jaki rodzaj karnetu chcą Państwo wykupić obdarowanej. Prosimy wpisać także termin, od którego miałby być karnet aktywny a także swoje pozostałe uwagi. Prosimy również wpisać ewentualną dedykację oraz informację czy chcą Państwo wysyłkę w formie elektornicznej czy pocztą lub kurierem. Szczegóły doprecyzujemy drogą mailową w odpowiedzi na Państwa formularz.

---------------------------------FORMULARZ ZGOSZENIOWY-----------------------------------

Zapisując się na zajęcia akceptują Państwo nasz regulamin

Dotyczy to osoby kupującej karnet oraz uczestniczącej w zajęciach

W przypadku problemów z wyświetlaniem formularza kliknij wyślij do nas maila

W temacie i treści należy wpisać

"DANCE4FUN - prezent - termin - imię i nazwisko - numer  kom. "

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aby rezerwacja była aktywna należy opłacić zajęcia przed pierwszą lekcją jednak po otrzymaniu informacji zwrotnej od nas o wolnym miejscu w grupie. Ze względu na kameralność niektórych grup osoby, które nie wpłacą pieniędzy na konto w terminie podanym w naszej odpowiedzi na zgłoszenie mogą stracić swoje miejsce w grupie.

DANCE4FUN mBank  83 1140 2004 0000 3602 3780 0477

W tytule przelewu > DANCE4FUN / prezent - rodzaj zajęć z grafika / Imię i nazwisko

np. DANCE4FUN / prezent - ladies latino - wtorki 19:05 / Jan Kowalski

Prosimy o zabranie ze sobą potwierdzeń przelewów na pierwsze zajęcia

w przypadku braku otrzymania potwierdzenia wpłaty mail'em.

Osoby bez potwierdzenia wpłaty nie zostaną wpuszczone na zajęcia

Istnieje możliwość płatności gotówką ale tylko i wyłącznie przed zajęciami

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT oraz wszelkie PYTANIA

Pytania prosimy kierować poprzez formularz, mailowo

lub telefonicznie na numer +48 602 799 722 w godz. 12.00 - 22.30