< WSTECZ

AKROBATYKA

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na zajęcia wpuszczamy tylko osoby, które zarejestrowały się poprzez poniższą stronę wysyłając formularz zgłoszeniowy

Jeżeli chcą Państwo dołączyć prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest poniżej na tej stronie

Kończą się wolne miejsca

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JUŻ NIEBAWEM DZIĘKI AKROBATYCE W NASZEJ SIEDZIBIE PLANUJEMY RÓŻNE RÓWNOLEGLE ZAJĘCIA DLA RODZICÓW NA DRUGIEJ SALI

Niebawem więcej szczegółow

 

AKROBATYKA Zajęcia akrobatyczno - gimnastyczne dla wszystkich, którzy chcą się wyskakać na przystosowanej do tego sali. Nikt nie mówi, że będzie łatwo ale w każdym wieku można się jeszcze czegoś nauczyć i konkretnie zmęczyć :) To nasze wyjątkowe zajęcia prowadzone na specjalnie przystosowanej do tego celu sali. U nas zajęcia odbywają się na specjalnie przystosowanej do tego sali akrobatycznej a nie na sali parkietowej gdzie rozkłada się materace lub ścieżki i grozi to kontuzją. U nas jest cała sala jedną wielką specjalną amortyzującą powierzchnią przeznaczoną do gimnastyki i akrobatyki. Dodatkowo dysponujemy batutami oraz specjalnymi lążami i wieloma rodzajami materacy. Są również drabinki treningowe ze specjalnymi uchwytami. Na naszych zajęciach każdy rozwija się wedle własnych możliwości. Nie ma potrzeby trenowania wcześniej podobnej dyscypliny sportowej. Nie wymagamy od razu wspaniałych umiejętności a staramy się tego w najlepszy możliwy sposób nauczyć. Zajęcia wspaniałe zarówno dla 5 latków rozpoczynających zajęcia sportowe jak również dla tancerzy trenujących pod kątem programów uzupełnionych w akrobatykę oraz dla dorosłych pasjonatów tego typu zajęć, którzy chcą czegoś więcej i chcą trenować w bezpiecznych warunkach. Najlepsi reprezentują klub na zawodach sportowych. Zapraszamy serdecznie!

MAMY JESZCZE KILKA MIEJSC. DOŁĄCZ DO NAS I WYSKACZ SIĘ NA MAXA ;-)

ZAPRASZAMY NA SEZON 2022

Liczba miejsc jest ograniczona. Proponujemy nie czekać do ostatniej chwili ze zgłoszeniem. Niestety nawet na ładne oczy :) nie możemy zaprosić nikogo ponad komplet grupy.

Poniżej szczegółowe informację oraz formularz zgłoszeniowy na dole strony

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAPISY / ilość miejsc ograniczona

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o wysłanie formularza znajdującego się na dole tej strony i poczekać na potwierdzenie wolnego miejsca z naszej strony. Wpuszczamy na salę tylko po wstępnym potwierdzeniu wolnego miejsca z naszej strony i opłaceniu zajęć. Nie można uczestniczyć w treningu bez uregulowanej opłaty za dany trening lub bieżący miesiąc treningowy. Prosimy o tym pamiętać. Wysłanie formularza nie jest zobowiązujące. Prosimy zapoznać się z informacjami poniżej.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trening prowadzi wykładowca AWF Warszawa, kaskader - Dariusz Obrębski oraz Radosław Izdebski ( w wyjątkowych sytuacjach zastępstwo )

   dzieci od 5 do 7 lat  - niedziela / 13.00 - 14.00   ostatnie wolne miejsca

   dzieci od 5 do 7 lat  - niedziela / 14.00 - 15.00   ostatnie wolne miejsca

          dzieci 8 - 12 lat - niedziela / 16.00 - 17.00   ostatnie wolne miejsca

      młodzież i dorośli - niedziela / 15.00 - 16.00   ostatnie wolne miejsca

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

DOJAZD

Zajęcia odbywają się na Łabiszyńskiej 20 w OSIRZE obok basenu na I piętrze.

Już niebawem ( planowo od 19 VI ) zajęcia odbywać się będą na ulicy Łojewskiej 3

 w naszej siedzibie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

OPŁATY

Kwota obliczana jest proporcjonalnie do ilości treningów w danym miesiącu

OPŁATA ZA MIESIĄC > 160 pln ( 4x 40pln za trening )

plus opłata wpisowa 50pln dla nowych kursantów

 ( jeżeli zajęcia odpadają z powodu dni świątecznych lub kalendarzowo jest 5 dni treningowych to wtedy płacimy proporcjonalnie mniej lub więcej )

 Opłata za kolejny miesiąc zbierana jest gotówką na ostatnim treningu w mijającym miesiącu bądź na konto do końca miesiąca poprzedzającego nowy miesiąc treningowy

Osoby, które dołączają do zajęć płacą wpisowe 50pln. Wpisowe dotyczy również osób, które dołączają po przerwie w treningach. Utrzymanie rezerwacji miejsca w grupie to koszt 50pln miesięcznie.

NUMER KONTA

DANCE4FUN - mBank 83 1140 2004 0000 3602 3780 0477  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Płatność zawsze za miesiąc bieżący z góry. Opłata dla dołączających nowych osób regulowana w całości tylko przelewem ( należy zabrać dowód wpłaty w przypadku braku potwierdzenia wpłaty z naszej strony ). Osoby dołączające do grupy lub już trenujące, które nie opłacą zajęć we wskazanym mailowo terminie ( a tym samym nie zarezerwują sobie miejsca ) mogą stracić miejsce w grupie. Informacje o kwotach za kolejne miesiące są wysyłane na bierząco mailowo oraz smsowo ze względu na kalendarz. Opłatę za kolejny miesiąc należy uiścić gotówką na ostatnim treningu w mijającym miesiącu lub na konto do końca mijającego miesiąca. Wysyłamy przypomnienia drogą smsowa oraz mailową by ułatwić Państwu terminowość wpłat i uchronić przed utratą miejsca w grupie. Opłata wnoszoną na poczet konkretnego miesiąca nie jest przenoszona w całości lub częsci na kolejny miesiąc bez względu na przyczynę. W przypadku uznania przez organizatora po konsultacji trenerskiej, że kursant nie może dalej uczestniczyć w zajęciach z powodów zdrowotnych lub koordynacyjnych zwracana zostaje kwota za pozostałe opłacone zajęcia a pobierana zostaje opłata za jedną lekcję plus wpisowe jeżeli zostało wpłacone. Jest możliwość odrabiania zajęć akrobatycznych na naszych zajęciach tanecznych we wskazanych przez nas terminach ze względu na dopasowanie wiekowe oraz poziom zaawansowania. Należy zgłosić mailowo lub poprzez formularz nieobecności planowaną nieobecność przed rozpoczęciem treningu, na którym będziemy nieobecni.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZNIŻKI

Wpisowe we wrześniu 2022 roku nie będzie dotyczyło osób, które będą miały opłacony czerwiec.

Z opłaty wpisowej zwolnieni są aktualni uczestnicy kursów tanecznych DANCE4FUN 

W razie zainteresowania w formularzu zgłoszeniowym w rubryce "uwagi" prosimy zaznaczyć jaką opcję zniżki Państwo wybieracie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRENING JEDNORAZOWY

Trening jednorazowy to koszt - 50pln

Tylko dla osób pojawiających się pierwszy raz u nas na zajęciach. Później w razie zainteresowania dopłata już różnicy do końca miesiąca wraz z wpisowym.

Ze względu na kończące się wolne miejsca trening próbny możliwy jest tylko po uzgodnieniu z nami poprzez formularz zgłoszeniowy lub drogą mailową. Nie jest możliwe zgłoszenie się na trening jednorazowy poprzez sms. ( Na miesiąc wrzesień niezależnie od roku sezonu nie ma możliwości próbnego treningu. Taka możliwość pojawia się dopiero od października do czerwca gdy jest wolne miejsce w grupie )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

OSOBY KTÓRE JUŻ TRENUJĄ I WYBIERAJĄ KONKRETNE DATY PŁACĄ PO 50PLN ZA KAŻDY TRENING ( np. 27 II 2022 )

Prosimy pamiętać, że taka możliwość jest tylko wtedy gdy nie ma osób oczekujących na wolne miejsce i musi być wyrażona przez nas na to zgoda ze względu na charakter zajęć. W przypadku wybrania tylko jednej lub dwóch dat prosimy o potwierdzenie z naszej strony takiej możliwości ponieważ nie możemy zagwarantować wtedy miejsca w grupie. Pierwszeństwo mają osoby zdecydowane na minimum cały miesiąc. Jeżeli ktoś wybiera konkretną datę lub daty płaci wielokrotność. Dotyczy to wszystkich kursantów również tancerzy Dance4fun. Wpłaty za konkretne day treningowe nie przenosimy na inne terminy. W przelewie należy wpisać konkretną datę. Jeżeli w przelewie brakuje daty to wpłata automatycznie uznawana jest na konto najbliższego treningu. Osoby, które były na akrobatyce pierwszy raz jednorazowo a chcą dołączyć na stałe płacą resztę kwoty za bieżący miesiąc, w którym dołączyły proporcjonalnie do ilości treningów plus wpisowe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HONORUJEMY KARTY PARTNERSKIE

Informacja dla posiadaczy usługi MEDICOVER Systems

W rubryce "uwagi" należy wtedy napisać o.k. system i swój numer ID klienta.

Osoby, które korzystają z o.k. system płacą kaucję w wysokości 40pln, która przepada w przypadku braku obecności na lekcji lub w przypadku nieaktywnej usługi podczas rejestrowania swojej wizyty w klubie. Osoby z systemem "Medicover System" są również zobowiązane do opłaty wpisowej 50pln. Prosimy pamiętać by z wpłatą kaucji poczekać do otrzymania potwierdzenia wolnego miejsca. Miejsce jest zarezerwowane dopiero w momencie gdy na naszym koncie zostanie zaksięgowana wpłata kaucji. W przypadku braku wpłaty kaucji w terminie podanym w odpowiedzi na państwa zgłoszenie rezerwacja przepada.

 

KAUCJĘ NALEŻY WPŁACIĆ NA PONIŻSZE KONTO

DANCE4FUN - mBank 83 1140 2004 0000 3602 3780 0477

  ( w tytule przelewu "DANCE4FUN - kaucja - akrobatyka - imię i nazwisko" )

Osoba, która chce uczestniczyć w zajęciach, zobowiązana jest do wpłaty w ramach kaucji na nasze konto.

 

KOD DO WYSYŁANIA PRZED ZAJĘCIAMI Z SYSTEMY MEDICOVER SYSTEM

Nie posiadamy terminala w związku z tym na zajęcia wpuszczamy po otrzymaniu sms'a systemowego potwierdzającego możliwość wejścia Państwa na zajęcia

Należy wysłać ze swojego telefonu komórkowego SMS o treści - numer wybranej usługi :

2822 -  akrobatyka        2818 - taniec

na numer : +48 661 000 556

Otrzymasz zwrotny SMS z kodem weryfikacji wejścia a my potwierdzenie.

W przypadku braku smsa czyli braku obecności na treningu lub braku aktywnej usługi przez Państwa kaucja przepada ale możecie Państwo brać udział w treningu. By kontynuować treningi w ciągu 3 dni należy należy wpłacić kolejną kaucję. W przypadku braku wpłaty rezerwacja miejsca zostanie usunięta.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------FORMULARZ ZGOSZENIOWY-----------------------------------

 W przypadku osób niepełnoletnich formularz wypełnia rodzic lub opiekun prawny. Należy podać imię i nazwisko osoby niepełnoletniej a adres mailowy oraz telefon do do osoby zgłaszającej.

Osoby, które już kiedyś trenowały lub trenują akrobatykę, gimnastykę, taniec prosimy o wpisanie tej informacji w rubryce "uwagi". Dzięki temu łatwiej jest nam dobrać grupę.

Osoby z MEDICOVER System proszone są o wpisanie w rubryce uwagi, że używają Państwo takeigo systemu partnerskiego.

Zapisując się na zajęcia akceptują Państwo nasz regulamin

Osoby zainteresowane treningami powinny opłacić zajęcia w terminie podanym w odpowiedzi na zgłoszenie. Po tym terminie nie gwarantujemy miejsca w grupie i prosimy o kontakt telefoniczny.

PROSIMY PAMIĘTAĆ, ŻE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ MIEJSC W OPARCIU O KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ POPRZEZ FORMULARZ. REZERWUJEMY MIEJSCE JEDNAK DOPIERO PO OTRZYMANIU WPŁATY NA KONTO

PROSIMY SPRAWDZIĆ CZY ADRES E-MAIL ORAZ TELEFON SĄ  WPISANE POPRAWNIE. WYŚLEMY PAŃSTWU INFORMACJĘ ZWROTNĄ W CIĄGU 24H

Zapraszamy również na nasze zajęcia taneczne dzieci, młodzieży i dorosłych

 

 

 

akrobatyka dla dzieci, akrobatyka dzieci warszawa, akrobatyka w Warszawie, akrobatyka warszawa, akrobatyka, akrobatyka DKS Targówek, akrobatyka, akrobatyczne zajęcia, zajęcia akrobatyczne, akrobacje, skoki akrobatyczne, akrobatyka w Warszawie, akrobatyka warszawa, akrobatyka, akrobatyka DKS Targówek, treningi akrobatyi, treningi akrobatyczne, lekcje akrobatyki,  taniec,kursy,kursy tańca,kursy tanca,kursy tańca warszawa, akrobatyka w Warszawie, akrobatyka warszawa, akrobatyka, akrobatyka DKS Targówek, taniec nowoczesny,taniec warszawa,szkoła tańca,szkoły tańca,szkoly tanca,nauka tańca,nauka tanca,nauka tańca w warszawie,lekcje tańca,taniec towarzyski,szkolenia taneczne,szkolenie taneczne,dance studio,warsztaty taneczne,sport,Sport,szkoła tańca dance4fun,dance4fun,dance 4 fun,DANCE4FUN,fit fun,fit&fun,fitfun,formacja Dance4fun,grupa taneczna dance4fun,Targówek,Bródno,dzieci,młodzież,dorośli,funky,balet,hip-hop,hip hop,hiphop,jazz,modern,funky-jazz,freestyle,disco,show dance,showdance,show,Agnieszka Brańska,Adam Gałązka,Patryk Gładyś,Tomek Pałasz,Radek Izdebski,Radek Izdebski,radekizdebski,radek izdebski,Michał Piróg,Piotr Nawrocki,RADETZKY,Radetzky,radetzky,Teatr Muzyczny Roma,musical taniec wampirów,grease,Metro,METRO,metro,Grease,GREASE,Opentaniec,open taniec,opentaniec,