< INDEX

Zapraszam wszystkich do DANCE4FUN. Zajęcia odbywają się w zależności od grupy 1-3 razy w tygodniu. Dzieci, młodzież i zabiegani dorośli uczą się różnych styli i technik tańca takich jak  jazz, street dance, hip-hop, new style, shuffle dance, funky, disco, show dance, PAI, modern, step, balet i wiele innych. Na każdych zajęciach jest odpowiednia rozgrzewka, technika tańca, rozciąganie oraz nauka choreografii. Mamy również zajęcia z gimnastyki, akrobatyki i cheerleading'u oraz wiele innych specjalistycznych zajęć. Zaprosiłem wybitnych tancerzy, medalistów Mistrzostw Świata, doświadczonych instruktorów i choreografów do współpracy. Nasi podopieczni będą uczyć się od cenionych specjalistów, którzy także  czynnie uprawiają zawód tancerza, choreografa, kaskadera i osiągnęli już duże sukcesy na parkietach a nie od ich uczniów. Nasi podopieczni nabierają pewności siebie. Uczymy nie tylko techniki tańca ale również wyrazu artystycznego, zachowania na scenie, umiejętności mimicznych, aktorskich i wielu innych rzeczy, które są w tej dyscyplinie sztuki bardzo potrzebne i przydają się później w życiu na wielu płaszczyznach.

Grupy i kursy tańca dla dzieci, juniorów, młodzieży oraz zabieganych dorosłych z precyzyjnym podziałem na wiek oraz stopień zaawansowania i umiejętności co jest bardzo ważne.

Każda grupa wiekowa ma określony etap edukacji i swój poziom zaawansowania. Są również zajęcia dla solistów, duetów i miniformacji. W poszczególnych grupach wyłaniamy również osoby do nowo powstających projektów tanecznych - muzycznych opartych na wyżej wymienionych technikach tańca oraz jest możliwość udziału oczywiście również dla chętnych w startach turniejowych między innymi  federacji IDO w w takich kategoriach jak hip hop, show dance, disco show, disco dance, disco freestyle, PAI, modern, cheerleading. W minionych latach nasi tancerze zdobywali już łącznie kilkaset medali oraz różnych wyróżnień indywidualnych jak i grupowych. Nasi podopieczni mają za sobą również wiele pokazów na scenach amatorskich jak i zawodowych. Brali udział w wielu różnych projektach eventowych, reklamowych oraz brali udział w telewizyjnych programach rozrywkowych. Nie chodzi tu jednak o medale. To oczywiście dla chętnych na coś więcej. Chodzi o pasję :) którą uwielbiamy przekazywać dalej! Wyniki przychodzą same a my jako instruktorzy mamy z tego powodu sporo radości : )

Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach w specjalistycznych salach profesjonalnie przygotowanych do tańca.

Zajmujemy się także obsługą imprez, koncertów, eventów, pokazów mody, teledysków i wszystkim co jest związane z pokazami tanecznymi.  Dzięki temu nasi tancerze będą mogli również poza prezentacjami przed rodzicami pokazać się również szerszej publiczności. Wielu z naszych podopiecznych i tancerze z różnych grup wiekowych brało udział w różnych projektach tanecznych, teatralnych i reklamowych oraz w grało w serialach. Wielu z nich pracuje czynnie artystycznie, występuje na zawodowych scenach, w teatrach, w reklamach czy też na zagranicznych kontraktach z czego jesteśmy bardzo dumni. Kilka z nich to nasze wychowanki, które dodatkowo posiadają już własne uprawnienia instruktorskie z wyróżnieniem oraz uczą w naszej szkole przekazując pasję do tej piękinej dyscypliny jaką jest taniec kolejnym pokoleniom z uśmiechem i naszym firmowym fun'em : ) bo przecież o radość w tym wszystkim chodzi i frajdę z tańca.

Kilkoro dzieci w naszych grupach to pociechy naszych byłych tancerzy i kursantów a lepszej reklamy już chyba nie ma :)

Więcej o każdej z grup dowiedzą się państwo wybierając styl tańca oraz wiek.

Pozdrawiam i zapraszam, Radosław Izdebski

Kilkunastokrotny medalista grupowy i indywidualny Mistrzostw Polski, Europy i Świata

Tancerz, solista teatrów, choreograf i aktor

Polecamy nasze zajęcia z całego serca. W zajęciach poza elementami techniki tańca zawarte są też podstawowe ćwiczenia ogólnorozwojowe, koordynacyjne i rozciągające. Staramy się by po roku udziału w zajęciach dziecko nie tylko tańczyło i było skoordynowane ale było również już w miarę możliwości rozciągnięte i wygimnastykowane :) Jesteśmy kameralną szkołą tańca i akrobatyki dzięki czemu mamy bardzo indywidualne podejście do każdego dziecka.

Gdy państwa dziecko pokocha taniec a dołożymy wszelkich starań by tak właśnie było to kolejnym etapem są nasze następne grupy i taneczne wyzwania oraz przygody.

 
 

 

 

NASZA NOWA SIEDZIBA OD 4 MARCA 2019

ul. Łojewska 3 Warszawa Bródno/Targówek

Aby sprawniej do nas trafić prosimy kliknąć link poniżej.

Są tam mapki i fotonawigacja dojazdu

http://www.dance4fun.pl/dojazd.html

 

Mamy swoje dwie sale. Główną duża treningową oraz małą pomocniczą

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKROBATYKA

SZCZEGÓŁOWA INFORMACJA

DLA GRUP DZIECIĘCYCH I JUNIORSKICH

 ALE RÓWNIEŻ DLA RODZICÓW :)

Są grupy początkujące oraz zaawansowane

Mamy super treningi z jednym z najlepszych trenerów w kraju. Zapraszamy

 

Obraz to tysiąc słów :)

 

 

 

Treningi turniejowe rozpoczęły się w 2007 roku i już tego samego roku Tomek Tatarek zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski disco dance dzieci !

Tańczył u nas w grupie zaledwie od roku i był to jego pierwszy turniej ;)

 Paweł Jaśtak zdobył brąz na Mistrzostwach Polski 2009 Disco Dance

  a miniformacja dziecięca dotarła do finału Mistrzsostw Polski 2009

 

W minionych latach nasi tancerze zdobywali już łącznie kilkaset medali oraz różnych wyróżnień indywidualnych jak i grupowych.

Nie chodzi tu jednak o medale. To oczywiście dla dzieci chętnych na coś więcej. Chodzi o pasję :) którą uwielbiamy przekazywać dalej! Wyniki przychodzą same

 

 

 

NUMER KONTA

DANCE4FUN mBank
83 1140 2004 0000 3602 3780 0477

 

ZAPISUJĄC SIĘ NA ZAJĘCIA AKCEPTUJĄ PAŃSTWO NASZ REGULAMIN ZAJĘĆ

REGULAMIN ZAJĘĆ

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Premiera filmu "Gwiezdne Wojny - Zemsta Sithów"

 teledysk Magdaleny Tul ( Lady Tullo ) "Idż swoją drogą"

 

 

Zapraszamy dołącz do nas :) DANCE4FUN i jest Fun!

Więcej naszych zdjęć oraz video znajdziesz w galerii

 

< INDEX

 

 

 

 

 

taniec,kursy,kursy tańca,kursy tanca,kursy tańca warszawa,taniec nowoczesny,taniec warszawa,szkoła tańca,szkoły tańca,szkoly tanca,nauka tańca,nauka tanca,nauka tańca w warszawie,lekcje tańca,taniec towarzyski,szkolenia taneczne,szkolenie taneczne,dance studio,warsztaty taneczne,sport,Sport,szkoła tańca dance4fun,dance4fun,dance 4 fun,DANCE4FUN,fit fun,fit&fun,fitfun,formacja Dance4fun,grupa taneczna dance4fun,Targówek,Bródno,dzieci,młodzież,dorośli,funky,balet,hip-hop,hip hop,hiphop,jazz,modern,funky-jazz,freestyle,disco,show dance,showdance,show,Agnieszka Brańska,Adam Gałązka,Patryk Gładyś,Tomek Pałasz,Radek Izdebski,Radek Izdebski,radekizdebski,radek izdebski,Iwona Runowska,Michał Piróg,Piotr Nawrocki,RADETZKY,Radetzky,radetzky,Teatr Muzyczny Roma,musical taniec wampirów,grease,Metro,METRO,metro,Grease,GREASE,Opentaniec,open taniec,opentaniec,